Impresjonizm i modernizm. Malarstwo z Pałacu BuckinghamWystawa "Impresjonizm i modernizm. Malarstwo z Pałacu Buckingham" to wyjątkowa okazja, aby zobaczyć ponad 50 arcydzieł sztuki z kolekcji Pałacu Buckingham. Wśród prezentowanych obrazów znajdują się dzieła takich artystów jak Claude Monet, Edgar Degas czy Pierre-Auguste Renoir. Wystawa odbędzie się w jednym z renomowanych muzeów w Europie i będzie trwała przez kilka miesięcy.

Młoda Polska - rewolucja w sztuce

Wystawa "Młoda Polska - rewolucja w sztuce" to wyjątkowe spotkanie z polskim modernizmem. Zostaną na niej zaprezentowane dzieła takich artystów jak Jacek Malczewski, Stanisław Wyspiański czy Witkacy. Wystawa będzie miała miejsce w jednym z największych muzeów w Polsce i potrwa kilka miesięcy.

Sztuka ulicy - Street art na całym świecie

Wystawa "Sztuka ulicy - Street art na całym świecie" to wyjątkowe spotkanie z kulturą ulicy, która stała się elementem sztuki współczesnej. Na wystawie zostaną zaprezentowane prace ulicznych artystów z różnych krajów, a także dzieła artystów związanych z Street artem, którzy z powodzeniem przenieśli swoją twórczość na płótno. Wystawa odbędzie się w jednym z międzynarodowych centrów sztuki i potrwa przez kilka miesięcy.

Cyfrowa sztuka nowych mediów

Wystawa "Cyfrowa sztuka nowych mediów" to prezentacja najnowszych trendów w sztuce cyfrowej. Na wystawie zostaną zaprezentowane prace artystów, którzy wykorzystują w swojej twórczości różnego rodzaju technologie, w tym wirtualną rzeczywistość, sztuczną inteligencję czy robotykę. Wystawa odbędzie się w jednym z nowoczesnych muzeów w Europie i potrwa przez kilka miesięcy.

Sztuka Azji i Pacyfiku

Wystawa "Sztuka Azji i Pacyfiku" to okazja, aby zobaczyć wyjątkowe dzieła sztuki z tego obszaru świata. Na wystawie zostaną zaprezentowane m.in. rzeźby, obrazy, ceramika czy tekstylia z różnych krajów Azji i Pacyfiku. Wystawa odbędzie się w jednym z międzynarodowych centrów sztuki i potrwa przez kilka miesięcy.

Andy Warhol i pop-art

Wystawa "Andy Warhol i pop-art" to niezwykłe wydarzenie dla miłośników sztuki i historii kultury. Andy Warhol to ikona sztuki pop-artu, który swoją twórczością wywrócił do góry nogami świat sztuki. Na wystawie można zobaczyć wiele ikonicznych prac, takich jak "Campbell's Soup Cans" czy "Marilyn Monroe". Pop-art to ruch artystyczny, który pojawił się w latach 50. XX wieku i charakteryzował się wykorzystaniem popularnej kultury, symboli i motywów. Wystawa prezentuje również dzieła innych artystów związanych z pop-artem, takich jak Roy Lichtenstein czy Claes Oldenburg. To wyjątkowa okazja, aby poznać historię i znaczenie jednego z najważniejszych ruchów artystycznych XX wieku.